ברוכים הבאים לבלוג שלי- "הנסיכה והעדשה" 


איזה כיף שאתם כאן!

שלום,

נעים מאוד,

אני נעמי, 

אני נשואה לגלעד ואמא לגפן, אדם, שרה וספיר.

אני אמא גאה במשרה מלאה, צלמת, אופה ומבשלת. אני כתבת מסעדות במגזין "פנימה" לנשים דתיות, ויש לי מדור מתכונים בעוד עלון קטן וחמוד. אני משתדלת גם להיות מגשימת חלומות 🙂 (ויש הרבה כאלה!) אני אוהבת מלא דברים, לטייל, להיות במקומות יפים וחדשים,  לצפות בקולנוע איכותי, לקרוא המונמון, לתפור… לעבוד בגינה ועוד ועוד… בכלל, מקומות ירוקים מרחיבים לי את הנשמה כמו אוויר לנשימה.

הבלוג שלי הוא חלום של כמה שנים שסוף סוף התממש.

אפשר לומר שהוא בעצם כל מה שאני אוהבת: אוכל, צילום, אסתטיקה, מקומות יפים וכמובן גם כתיבה. אני אוהבת להביע את עצמי ולשתף אנשים בחוויות שלי כדי שגם הם יוכלו להנות! 

ו… אני אוהבת אוכל.

אוכל מושחת ובריא…

בשרי וחלבי

אוכל "רחוב" ומסעדות יפות

אבל אין ספק שקונדיטוריה איכותית זו החולשה שלי!

ואל תחשבו שההצהרה הזאת באה לי בקלות. תמיד אהבתי אוכל, אבל ביני לבין עצמי. לומר את זה ככה בפה מלא? בתור אחת שמתמודדת עם משקל יתר, זה פשוט לא בא בחשבון. עד שיום אחד העזתי לומר זאת בקול, ולא להתבייש בזה. אז כן, אני אוהבת אוכל. ולא רק לאכול אותו, אלא כל מה שקשור אליו. לאפות, לבשל. לקרוא ספרי בישול (אפילו שכבר קראתי אותם מליון פעם…) ביקורות על מסעדות. וכמובן גם לצלם אותו.

הבלוג הזה הוא חלום שלי לשתף עוד אנשים באהבה שלי. חוויות שלי מבתי אוכל למינהם (בתי קפה, מסעדות, קונדיטוריות) כשרים בשילוב צילומים והמלצות מהמקום. אני ממש רוצה שתוכלו להרגיש את המקום בעזרת התמונות. בתור אישה דתיה אני יודעת שלא תמיד פשוט למצוא מקומות כשרים, או שיש אבל לא כ"כ מוכרים. אז אני מזמינה אותכם להצטרף אלי לחגיגה, בפה ובעיניים, ולהכיר מקומות חדשים, יפים, טעימים וכשרים.

מקווה שתהנו כאן כמו שאני נהנית 🙂

תודה שאתם קוראים אותי ♥

נעמי 🙂

אה! ומה אני הכי אוהבת לאכול?… אממ… כן, פסטה! 🙂